Postimees TV: Doncic ja Dallas lõpetasid pika kaotusteseeria

Merili Luuk
Luka Doncic
Luka Doncic Foto: RONALD MARTINEZ / AFP

Ookeanitaguses korvpalliliigas NBA lõppes Dallas Mavericksi kuuemänguline kaotusteseeria, kui Washington Wizards alistati 119:110. Seejuures oldi veel esimesel poolaja keskel 24 punktiga taga, poolaeg kaotati 49:70, ent neljandaks veerandiks suutis Dallas efektiivsete rünnakutega vahe olematuks teha.

Võitjate resultatiivseim oli 23 punktiga sloveen Luka Doncic, Wesley Matthews lisas 22 punkti. Washingtoni poolel tegi 24 punkti ja 10 sööduga kaksikduubli John Wall.

Läänekonverents paremate klubide lahingus alistas Portland Trail Blazers 118:103 seni vaid ühe kaotusega olnud Milwaukee Bucksi. Portlandi vedas võidule CJ McCollum, kes viskas 40 punkti. Milwaukee liider Giannis Antetokounmpo piirdus 23 punkti, 9 lauapalli ja 6 korvisööduga.