Korvpalli Euroliiga: Fenerbahce ja Olympiakos pidasid maha tõelise põnevuskohtumise

Olympiakos Piraeus vs Fenerbahce Istanbul
Olympiakos Piraeus vs Fenerbahce Istanbul Foto: Alexandros Beltes / EPA

Täna peeti euroliigas seitsmes mängupäev, mis tõi omaga kaasa pingelised kohtumised.

Tõelise põnevuskohtumise pidasid omavahel maha Piraeuse Olympiakos ning Istanbuli Fenerbahce. Avaveerandaaja võitis Fenerbahce 21:18, kuid poolajaks oli seis 39:39 viigis. Sama pingeliselt jätkus ka mäng teisel poolajal. Kui enne viimast veerandaega oli Olympiakos 53:50 eduseisus, suutis Fenerbahce mängu lõpus oma kasuks kallutada ja saavutada ülinapi 73:72 võidu.

Milani meeskond kohtus koduväljakul Istanbuli Darussafaka Tekfeniga. Kuigi Istanbuli meeskond on Euroliigas hoidmas viimast positsiooni ning Milan on lausa neljandal kohal, oli kohtumises põnevust küllaga. Poolajaks juhtis Milan 54:49, kuid enne viimast veerandaega oli Istanbuli meeskond 69:68 peal. Siiski võttis Milan lõpuks oma ning võitis kohtumise 98:92.