Korvpalli Euroliiga: Fenerbahce ja Olympiakos pidasid maha tõelise põnevuskohtumise

Olympiakos Piraeus vs Fenerbahce Istanbul

Täna peeti euroliigas seitsmes mängupäev, mis tõi omaga kaasa pingelised kohtumised.

Tõelise põnevuskohtumise pidasid omavahel maha Piraeuse Olympiakos ning Istanbuli Fenerbahce. Avaveerandaaja võitis Fenerbahce 21:18, kuid poolajaks oli seis 39:39 viigis. Sama pingeliselt jätkus ka mäng teisel poolajal. Kui enne viimast veerandaega oli Olympiakos 53:50 eduseisus, suutis Fenerbahce mängu lõpus oma kasuks kallutada ja saavutada ülinapi 73:72 võidu.

Milani meeskond kohtus koduväljakul Istanbuli Darussafaka Tekfeniga. Kuigi Istanbuli meeskond on Euroliigas hoidmas viimast positsiooni ning Milan on lausa neljandal kohal, oli kohtumises põnevust küllaga. Poolajaks juhtis Milan 54:49, kuid enne viimast veerandaega oli Istanbuli meeskond 69:68 peal. Siiski võttis Milan lõpuks oma ning võitis kohtumise 98:92.