Müncheni Bayern kaotas Saksamaa kõrgliigas taas punkte

Bayerni meeskond pole suutnud kõrgliigas võita juba kolm kohtumist järjest.

Saksamaa kõrgliigas tuli Müncheni Bayernil võidust taas suu puhtaks pühkida, kui Düsseldorfi Fortunaga mängiti 3:3 viiki.

Saksamaa kõrgliiga 12. vooru kohtumine peeti Bayerni koduväljakul ning algselt tundus kohtumine täielikult Bayerni enda kätes olevat. Kohe alguses viisid Niklas Süle ja Thomas Müller Bayerni 2:0 mängu juhtima, kuid poolaja lõpus suutis Dodo Lukebakio ühe värava tagasi lüüa. Siiski mindi poolajale Bayerni 2:1 eduseisus.

Teisel poolajal oli Bayern aga taas eduseisu kindlustamas ning 58. minutil viis Müller oma teise väravaga Bayerni 3:1 ette. Fortuna ründaja Lukebakio ei olnud aga oma viimast sõna veel öelnud – 78. minutil lõi ta oma kohtumise teise värava ning kolmandal lisaminutil vormistas Fortuna ründaja kübaratriki ning ühtlasi teenis ka üliväärtusliku 3:3 viigi.

Bayerni jaoks oli see kõrgliigas kolmas kohtumine järjest, kus kohtumist võita ei suudeta. Nüüd ollakse liigas hoidmas kuuendat kohta.