Henrik Ojamaa.
Henrik Ojamaa. Foto: Miedz Legnica / Facebook

Eesti jalgpallikoondis ründaja Henrik Ojamaa lõi Poola kõrgliigas värava ja tegi eeltöö teisele, aidates koduklubi Legnica Miedzi 2:0 võiduni Krakowi Wisla üle.

Ojamaa viis Legnica juba teisel minutil värava eest juhtima. 13. minutil tegi ta aga keskjoonelt alanud soolorünnaku ja lõi peale, pall lendas väravasse Wisla kaitsja Maciej Sadloki jalast. 79. minutil vahetati Ojamaa välja, teine Legnica ridadesse kuuluv Eesti koondislane Artur Pikk jälgis suuremalt jaolt kohtumist pingilt, ent sekkus 89. minutil.

Legnica on 17 mänguga kogunud 16 punkti, sellega ollakse tabelis 14. kohal.