Saaremaa peatreener Urmas Tali enne eurosarja kordusmängu: oleme valmis endast kõike andma

Saaremaa on valmis korduskohtumiseks Poitiersiga.

FOTO: Tairo Lutter

Teisipäeval, 4. detsembril peab CEV Challenge Cupi põhiturniiri 1/16-finaali korduskohtumise Saaremaa Võrkpalliklubi, minnes võõrsil vastamisi Prantsusmaa tippklubi Poitiers´i Stade Poiteviniga.

Avakohtumises suutsid Urmas Tali hoolealused diagonaalründaja Siim Põlluääre vedamisel anda väga tasavägise lahingu, ent pidid lõpuks vastu võtma 2:3 kaotuse. Põlluäär on vahepeal hädas olnud kõhulihase vigastusega ja seetõttu sunnitud mängupausil, ent saab loodetavasti siiski kaasa teha.

Peatreener Urmas Tali sõnul loodab temagi Põlluäärt väljakul näha. «Pallitrenne ta teinud pole, eks ta teeb siin veel võimlemist ja loodetavasti on tema mängimine võimalik, aga see selgub vahetult enne kohtumist,» sõnas Tali. Lisaks jäi kodumaale temporündaja Siim Ennemuist, kellele teeb häda põlv ja kes jäi eemale ka avamängust. «Oleme positiivsemalt meelestatud, kui olime enne avamängu, mis süstis meisse enesekindlust nagu ka viimane kohtumine Selveriga. Püüame reisist välja puhata ja oleme homme valmis endast kõike andma,» lisas juhendaja.

Mõlemad meeskonnad tulevad otsustavale kohtumisele positiivsete tulemuste pealt – Poitiers alistas viimases liigamängus Prantsusmaal 3:0 Martti Juhkami koduklubi Tourcoing´i. Saaremaa VK sai Eesti karikavõistluste poolfinaalis samuti 3:0 võidu Selver Tallinna üle.

Saaremaa peab edasipääsu kindlustamiseks homme kindlasti võitma. 3:0 või 3:1 võidu puhul pääseb edasi Saaremaa, Eesti klubi 3:2 võidu puhul otsustab edasipääseja kuldne geim.

Kolmapäeval, 5. detsembril kell 21.00 läheb Pärnu Võrkpalliklubi samuti CEV Challenge Cupi kordusmängus vastamisi Itaalia klubi Monza Vero Volleyga. Avamängu kaotas Pärnu 0:3.

Tagasi üles