Mööl kolis Paidesse

Karl Mööl

FOTO: Heiki Laan/Paide Linnameeskond

Paide Linnameeskond tugevdas kaitseliini 26-aastase Karl Mööliga, kes toob Järvamaa esindusklubisse ligi veerandtuhande mängulise Premium liiga kogemuse.

2012. aastal Omaani vastu koondisedebüüdi teinud Karl Mööl on Eesti koondist esindanud 9 kohtumises, viimati tänavu jaanuaris maavõistlusmängus Rootsiga.

Viimati Eestis Tallinna Kalevi särki kandnud Mööl sõnas klubi pressiteate vahendusel: «Ma olen nüüdseks mänginud välismaal, Eesti tippklubides ning klubides, kes soovivad saada ühel hetkel tippklubideks. Kõik need kogemused on olnud vinged ja ma olen kõiki neid eluetappe isemoodi nautinud. Nüüd olen ma lõplikult tagasi ning liitun Paide Linnameeskonnaga, sest mulle meeldib mõte olla osa tiimist, kellel on ambitsiooni hakata konkureerima Eesti tippudega. Tiimis olevad mängijad ning taustajõud pole mulle võõrad ning paljudega ma olen varasemalt koos mänginud. Ma usun, et mind võetakse hästi vastu ja loodan, et leiame kiiresti ühise hingamise ning jõuame seatud eesmärkideni.»

Tänavust hooaega alustas Mööl Taani esiliigaklubis HB Køge, kus tegi kaasa 10 mängus. Hooaja teise poole veetis Mööl Tallinna Kalevis, saades 18 mänguga kirja 2 väravat ja 6 väravasöötu. Kokku on Mööl Premium liigas mänginud koguni 246 kohtumist ja löönud 35 väravat.

Mööl on Paide Linnameeskonna kolmandaks hooajaeelseks täienduseks – novembris liitusid meeskonnaga ründaja Alassana Jatta ja väravavaht Mait Toom.

Tagasi üles