Käit lõi Manchester Unitedile värava ja aitas koduklubi võidule

Mattias Käit.

Eesti jalgpallikoondise ründav poolkaitsja Mattias Käit aitas Fulhami U23 meeskonna võõrsil väärtusliku 3:1 võiduni Manchester Unitedi eakaaslaste üle. Sealjuures lõi Käit koduklubi avavärava.

United läks mängu küll 27. minutil tänu hollandlase Tahith Chongi väravale juhtima, kuid juba kuus minutit hiljem tõi Käit tabloole 1:1 viigi. Fulhami juhtvärava lõi omakorda viis minutit hiljem inglasest kaitsja Elijah Adebayo.

Kui teist poolaega oli mängitud 15 minutit lõi Stephen Humphrys Fulhami juba 3:1 juhtima. Selle skooriga mäng ka lõppes. Käit mängis kaasa kõik 90 minutit.

Fulhami U23 meeskond tõusis Premier League 2 17 punktiga kaheksandale kohale. Manchester United U23 hoiab 25 punktiga neljandat kohta. Liiga liider on 30 punkti kogunud Reading U23.