Margus Hunt: jätkaksin karjääri Indianapolis Coltsis

Margus Hunt (number 92) vastasmängijat maha murdmas.

FOTO: Bob Levey / AFP

Ameerika jalgpallur Margus Hunt tegi kolme päeva eest sotsiaalmeedias postituse, kus võttis kokku möödunud hooaja ja vaatas tulevikku. Hundi postitus tekitas fännide seas segadust ja eestlasest vägilane otsustas uue postitusega pisidetailse täpsustada.

Nimelt ei saanud Hundi koduklubi Indianapolis Coltsi poolehoidjad aru, kas vabaagendi staatusesele lähenev eestlane jätkab karjääri Coltsis või siirdub mängima mujale. Hunt teatas järjekordses postituses, et tahab Indianapolises jätkata.

«Kallid fännid! Tahan selgitada minu eelmist postitust Coltsis veedetud aja kohta. Tahtsin näidata oma tänulikkust Teile, fännidele ja organisatsioonile. See ei olnud hüvastijätu-, vaid tänukiri. Ma jätkaksin meeleldi oma karjääri Indianapolises ja annaksin oma parima nii väljakul kui ka selle kõrval.»

Esimese postituse peamine põhjus oli aga järgmine: «See on ootamatu äri ja ma ei tahtnud oodata kuni minust saab vabaagent, et saada teada, mis sellel teekonnal järgmisena juhtub.»

Margus Hunt ja Indianapolis Colts kaotasid ameerika jalgpalli profiliiga NFL veerandfinaalkohtumises võõrsil Kansas City Chiefsile kindlalt 13:31.

Juhul kui Hunt jätkab Indianapolis Coltsis, siis võiks tema leping olla taas kahe aasta pikkune, kui arvestada, et veebruaris saab ta 32-aastaseks, kirjutab Coltsi tegemisi käsitlev portaal Stampede Blue. Hunt võiks hakata teenima aastas keskeltläbi 4,1 miljonit USA dollarit.

Tagasi üles