Madridi Real alistas lähirivaali ja kerkis liigatabelis kolmandaks

Kris Ilves
Madridi Reali sangarid Luka Modric ja Casemiro.
Madridi Reali sangarid Luka Modric ja Casemiro. Foto: PIERRE-PHILIPPE MARCOU / AFP

Madridi Reali jalgpallimeeskond alistas Hispaania kõrgliigas koduväljakul lähirivaal Sevilla skooriga 2:0 ja kerkis tabelis kolmandale kohale.

Reali mõlemad väravad sündisid teisel poolajal, täpselt viimasel veerandtunnil, kui võrku sahistasid Casemiro ja möödunud aasta maailma parim jalgpallur Luka Modric. Casemiro viis enam kui 68 000 silmapaari ees Reali 78. minutil juhtima, Modric vormistas lõppseisu teisel üleminutil.

Real asus enne seda kohtumist just Sevilla järel neljandal kohal, ent nüüd kerkis 36 punktiga kolmandaks, edestades Sevillat kolme ja viiendal real olevat Alaves Deportivot nelja silmaga.

Reali linnarivaal Madridi Atletico sai võõral väljakul 3:0 jagu Huescast. Atletico väravad lõid 31. minutil Lucas, 52. Santiago Arias ja 71. Koke. Liigatabelis teisel kohal olev Atletico kaotab ühe mängu vähem pidanud Barcelonale kahe punktiga.

Hispaania kõrgliiga tabelitipp: Barcelona 43 punkti (19 mängust), Atletico 41 p (20), Real 36 p (20), Sevilla 33 p (20), Alaves 32 p (20), Getafe 31 p (20).