Postimees TV: Ronaldo jäi penaltiduellis vanameistrile alla

Ehkki Torino Juventus jätkas Itaalia jalgpalliliiga tipus kruiisimist 3:0 võiduga Chievo üle, pakkus märksa enam kõneainet Cristiano Ronaldo eksimus penaltipunktil.

Juventus juhtis poolajaks Douglas Costa ja Emre Cani tabamustest turvaliselt 2:0. Pärast vaheaega teeniti 11 m karistuslöök, mida asus mõistagi realiseerima viiekordna maailma parim jalgpallur Cristiano Ronaldo. Kuid seekord tõmbas 39-aastane Chievo väravavaht Stefano Sorrentino pikema kõrre, tõrjudes portugallase ürituse posti.

Hiljem jättis Ronaldo kasutamata veel mitu head võimalust, kuni Daniele Rugani lõppseisu 3:0 vormistas.

Juventus jätkab 20 mängu järel kaotuseta, tabelis on müstilisena näivad 18 võitu ja kaks viiki ning Napoli ees üheksapunktiline edu.

Videokokkuvõttes saad Ronaldo penaltit näha, kui algusest kulunud 1.26.