Paide Linnameeskond lõi käed Hispaania kõrgliigaklubi kasvandikuga

Mikel Gurrutxaga.

FOTO: Paide Linnameeskond / Facebook

Paide Linnameeskond sõlmis kaheaastase lepingu Hispaania keskkaitsja Mikel Gurrutxagaga, kes läbis Järvamaa esindusklubi juures eduka testiperioodi, teatas klubi sotsiaalmeedias.

22-aastane Gurrutxaga on Baskimaa tippklubi Eibari kasvandik, kes pallinud Hispaania madalamates liigades ning eelmise hooaja teises pooles Soome tugevuselt teise liiga klubis Oulu JS Hercules. Eibari esindusmeeskond mängib tänavu Hispaania kõrgliigas.

Mikel Gurrutxaga: «Mul on Paidega liitumise üle väga hea meel. Kahe ja poole nädala jooksul on mulje meeskonnast, treeneritest ja treeningutest äärmiselt positiivne ning usun, et see on minu jaoks hea keskkond arenguks. Koostöö väljakul läheb meil satsis iga päevaga aina paremaks ning soovime tänavu anda kõigile korraliku lahingu. Kogu meeskond teeb tugevat tööd selle nimel, et hooaeg tuleks väga korralik ja saavutaksime oma eesmärgid!»

Gurrutxaga on Paide Linnameeskonna ajaloos esimene hispaanlasest võõrleegionär ja tänavuse hooaja eel viies täiendus. Esindusmeeskonnaga on liitunud ka Gambia ründaja Alassana Jatta, väravavaht Mait Toom, äärekaitsja Karl Mööl ja ründaja Andre Järva.

Tagasi üles