PM Monte Carlos. Neuville loodab tiitlijahis Loebi abile: kindlasti on toetus suurem kui mullu

Thierry Neuville

FOTO: Helena El Mokni

Hyundai rallimeeskonna esipiloot Thierry Neuville on viimased kolm hooaega lõpetanud WRC-sarja Sebastien Ogier’ järel teise kohaga. Rahulolematust on kasvanud kõvasti ning belglase sõnul pole kõik alanud hooaja eelgi roosiline.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Oleme väga palju testinud, aga kõik uus pole alati positiivne. Võime küll palju testida, aga see ei tähenda, et lõpus kasutame kõike. Miski pole kunagi lõpuni valmis,» rääkis Neuville Postimehele ja selgitas, et i20 Coupe WRC võistlusautot on üritatud nii palju arendada kui võimalik, kuid mõni muudatus tuleb ilmselt käiku alles poole hooaja pealt.

«Alates Kataloonia rallist oli meil väga palju probleeme alajuhitavusega. Oleme ka Sebastien Loebiga seda arutanud ning meie nägemus autost on väga sarnane. Kusjuures Loeb isegi ei teadnud, et meil on alajuhitavusega probleeme! Ma ei saa aru, kuidas ta seda ei teadnud!»

Üheksakordse maailmameistri liitumine Hyundaiga tegi Neuville’ile meelehead. Esmalt muidugi on ta õnnelik, et Loeb ei läinud näiteks tema lähirivaali Ogier’ heaks tööle, kuid Neuville loodab, et Hyundai mõistab, kuidas vanameistrit tema huvides ära kasutada.

Tagasi üles
Back