Levadia tõi juurde kaks olulist täiendust

Jevgeni Budnik (vasakul).

FOTO: FCI Levadia

FCI Levadia esindusmeeskond sai Premium liiga hooajaks väärtuslikku täiendust, kui klubiga liitusid keskkaitsja Yevgeni Osipov ja ründaja Yevhen Budnik.

32-aastane Osipov sõlmis üheksakordse Eesti meisterklubiga ühe- ning 28-aastane Budnik kaheaastase lepingu, vahendab FCI Levadia sotsiaalmeedias.

«Mul on väga hea meel FCI Levadiaga liituda! Klubi tegutseb väga professionaalselt, meie meeskond koosneb väga headest treeneritest, mängijatest ja taustajõududest. Tahame uuel hooajal häid tulemusi saavutada ning täita kõik püstitatud eesmärgid,» lausus Osipov.

«Meil on väga heal tasemel meeskond, kuhu sulandumine toimus kiiresti. Seame endale kõrged eesmärgid ning tahame uuel hooajal võita kõik, mis võimalik - nii Premium Liiga, Eesti karika kui superkarika, samuti esineda edukalt UEFA Euroopa Liigas. Peatreener Aleksandar Rogici lähenemine jalgpallile sobib mulle väga hästi - üritame palli hoida, mängu kontrollida ja domineerida ning erinevate kombinatsioonide kaudu arvukalt väravavõimalusi luua,» lisas laupäevases Taliturniiri kohtumises Nõmme Kalju FC vastu skoorinud Budnik.

FCI Levadia spordidirektori Sergei Pareiko kinnitusel on meeskond nüüd 99% ulatuses komplekteeritud. «Meiega liitusid kaks mängijat, kes lisavad olulist kvaliteeti nii kaitse- kui ründeliini. Hooaja alguseni jääb veel viis nädalat ning seega on uutel mängijatel piisavalt aega sisse elada ja meeskonnaga kohaneda. Ettevalmistus kulgeb väga hästi ning vaatame uuele hooajale väga lootusrikka ja positiivse pilguga,» ütles Pareiko.

Yevgeni Osipov mängis eelmisel hooajal Leedu A lygaklubis FC Trakai. Varem esindas ta Venemaa klubisid Gazovik Orenburg, Zhemchuzhina Rossii, Mordovia Saransk, FC Ufa, FK Orenburg ja PFC Arsenal Tula.

Yevhen Budnik mängis viimati Kreeka klubis PAS Lamia 1964. Ründaja varasemate klubide hulka kuuluvad FC Metalist Harkiv, FC Vorskla Poltava, FC Slovan Liberec, Dinamo Minsk, SV Kapfenberg ja FC Platanias.

Tagasi üles