Manchester Unitedi vägev hoog jätkus ka Leicesteris

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Marcus Rashford lõi 9. minutil Manchester Unitedi võiduvärava.
Marcus Rashford lõi 9. minutil Manchester Unitedi võiduvärava. Foto: BEN STANSALL / AFP

Inglismaa jalgpalli meistrivõistlustel jätkas Manchester United peatreener Ole Gunnar Solskjaeri juhendamisel muljetavaldavat seeriat, teenides 1:0 võidu Leicester City üle.

Mängu ainsa värava lõi kohtumise 9. minutil Marcus Rashford. United on nüüd peatreener Solskjaeri juhendamise all võitnud üheksa ning viigistanud ühe kohtumise. Kaotuskibedust pole meeskond pärast treenerivahetust veel tundnud.

Liigatabelis möödus United Arsenalist ning on nüüd viies. Täna Manchester Cityga mängiv Arsenal jääb Unitedist maha punktiga. Neljandal kohal olev Chelsea edestab Unitedit aga kahe punktiga.