Agüero kübaratrikk kukutas Arsenali ning tõi City Liverpoolile ohtlikult lähedale

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Sergio Agüero.
Sergio Agüero. Foto: Nick Potts / PA Wire/PA Images

Inglismaa jalgpalli meistrivõistlustel alistas Manchester City kodustaadionil 3:1 Arsenali.

City läks kohtumist juba 1. minutil Sergio Agüero väravast juhtima. Kümme minutit hiljem tõi Laurent Koscielny tabloole 1:1 viigi, kuid Agüero 44. ja 61. minuti väravad kindlustasid Cityle võidu.

Agüerole on sel hooajal Inglismaa meistriliigas löönud 14 väravat. Tänane kübaratrikk oli talle aga Premier League’i karjääri kümnes.

Liigatabelis on Cityl nüüd 59 punkti. Mängu vähem pidanud Liverpoolil on punkte 61. Esmaspäeval kohtub Liverpool võõrsil West Ham Unitediga.

Arsenal (47), kes alustas mängunädalat tabeli neljandal positsioonil, langes tänase kaotusega Chelsea (50) ja Manchester Unitedi (48) järel kuuendaks. Sealjuures pole Arsenal suutnud võõrsil ühtegi mängu võita juba alates 25. novembrist.