Karistuseks üldkasulikku tööd teinud Verstappen: nautisin päeva väga

Max Verstappen.

FOTO: XPB / XPB Images/Press Association Images / Scanpix

Red Bulli piloot Max Verstappen sai kantud oma karistuse, mille ta teenis eelmisel hooajal Esteban Oconiga tõuklemise eest.

Eelmisel aastal Brasiilia GP-l põrkasid Verstappen ning Ocon rajal kokku, mille tõttu kaotas liidrikohal olnud Verstappen oma koha Hamiltonile, kes lõpuks ka sõidu võitis. Pärast võistluse lõppu läks agressiivne Verstappen Oconiga juttu vestlema ning ärritunud hollandlane tõukas Oconi korduvalt.

Pärast antud juhtumit määras FIA Red Bulli piloodile kahe päeva jagu üldkasulikku tööd. Selle karistuse kandmiseks käis Verstappen Marrakechis, kus toimus elektrivormelite ehk vormel-E sarja etapp. Verstappen pidi karistuse kandma olles kohtuniketöö vaatleja.

«Kogu olukord on olnud minu jaoks hea õppetund, ma olen selle käigus kõvasti õppinud. Mõistsin, et meie anname rajal endast kõik, et olla parimad, samas kui kohtunikud pingutavad pidevalt õiglaste otsuste nimel,» rääkis Verstappen BBC-le.

«Ma nautisin päeva Marrakeshis väga, sain hea õppetunni. Nüüd mõistan palju paremini, kuidas kohtunikud oma tööd teevad ning otsuseid langetavad,» lausus Verstappen lõpetuseks.

Tagasi üles