PM Rootsis. Liider Tänak: me ei pidanud maksimaalselt suruma
Vaata videot Tänaku hüppest

Rootsi ralli liider Ott Tänak on laupäeva pärastlõunaks heas tujus. Edumaa Andres Mikkelseni ees on 33,8 sekundit ning kiirus, mida Tänak koos kaardilugeja Martin Järveojaga näidanud, on suurepärane. 

«Olen tõesti rõõmus, sest kõik on väga hästi läinud. Meil oli kõikidel katsetel hea rütm, siin pole midagi kurta,» rääkis Tänak ning lisas, et pole täna maksimumi välja pigistanud. «See polnud kindlasti maksimum, meil oli lihtsalt hea kiirus. Kõik läks hästi. Võib-olla tingimused polnud nõnda head kui eile, aga pean ütlema, et rada on olnud siiski heas korras,» selgitas eestlane. 

Tänaku selja taga on turvaliselt Mikkelsen, kuid kolmandale kohale käib vägev andmine - Elfyn Evans (M-Sport), Thierry Neuville (Hyundai), Esapekka Lappi (Citroen) ja Kris Meeke (Toyota) on 8,1 sekundi sees. «Meil on korralik edumaa, kindlasti võtame veidi rahulikumalt. Meie peame oma tööd tegema, aga kindlasti on seljatagust võitlust põnev jälgida,» sõnas Tänak.

Teisel läbimisel on Toyota teatel ka teistsugused ilmaolud. «Kindlasti on seal palju lahtist kruusa, rehvidele on väga palju tööd,» lisas eestlane.

Tagasi üles