LeBron James vedas Lakersi suurest kaotusseisust välja, Harden jätkab seeriat (1)

Merili Luuk

James Harden viskas 32. mängul järjest küll 30 punkti, ent Houston Rockets kaotas 106:111 NBA korvpalliliigas Los Angeles Lakersile. Seejuures oli Lakers veel kolmandal veerandil 17-punktilises kaotusseisus.

Meeskonda vedanud, kuid palju kaugvisetel eksinud (2/9) Harden langes neljandal veerandil esimest korda sel hooajal viie veaga välja. Vana vastane LeBron James haistis selles võimalust ning tõi Lakersi mängu tagasi, lõpuks viskas vanameister 29 punkti ja võttis 11 lauapalli.

Tiitlikaitsja ja läänekonverentsi liider Golden State Warrios sai 125:123 võidu Sacramento Kingsi üle. Stephen Curry tegi kaugviskesõu, tabades kümme kolmepunktiviset. Lisaks võttis ta kuus lauapalli ja andis seitse resultatiivset söötu. Kngsi parim oli 28 punkti ja 14 lauapalliga Marvin Bagley III.

Idakonverentsi liider Milwaukee Bucks alistas napilt Boston Celticsi 98:97. Phoenix Suns sai aga  16. järjestikuse kaotuse, jäädes Cleveland Cavaliersile alla 98: 111. Phoenix võitis viimati 12. jaanuaril.