Ancelotti: pidin Madridi Realist lahkuma Gareth Bale'i tõttu

Carlo Ancelotti.

FOTO: SCANPIX

Hetkel Napolit juhendav Carlo Ancelotti väitis Itaalia väljaandele, et omal ajal pidi ta lahkuma meeskonnast Gareth Bale'i tõttu. 

«Kui on olemas midagi, mis mind täielikult endast välja viib, siis on see isetsemine. Ma ei kannata seda, kui mängijal on kohustus palli sööta, aga ta lihtsalt ei tee seda,» rääkis Ancelotti väljaandele Il Napolista.

«Ma olen selle eest ka omad vitsad kätte saanud. Madridi Reali juhtides võtsin kord Gareth Bale'i mängust välja, sest ta oleks saanud anda lihtsa söödu Benzemale, kes omakorda oleks saanud palli tühja väravasse lükata. Bale otsustas aga ise lüüa ja ta eksis,» rääkis Ancelotti.

«See ajas mind marru ning kõige lõpuks tekkis selle otsuse pärast mul tüli klubi presidendi Florentino Pereziga. Sealt see kõik algas ning olukord lõppes minu jaoks Realist lahkumisega,» rääkis Ancelotti.

Väidetavalt pole Ancelotti aga ainus peatreener, kes klubist Bale'i tõttu lahkunud on. Nimelt väitis Hispaania ajakirjanik Diego Torres, et möödunud kevadel lubas Real Zinedine Zidane'ile, et Bale müüakse maha. Kuna seda aga ei tehtud, otsustas Zidane väidetavalt koostöö lõpetada.

Tagasi üles