Marko Kaljuveer rahvuskangelasest Andrus Veerpalust: isa rikkus ära oma poja sportlaskarjääri

Austrias Seefeldis jätkuvad maailmameistrivõistlused, kuid eestlaste jaoks on teemas ikka dopinguskandaal, millega on seotud Karel Tammjärv, Mati Alaver ja Andreas Veerpalu. 

Kui Tammjärv tunnistas pressikonverentsil oma süüd ja Mati Alaver kinnitas pressiteates, et tema andis suusatajale dopingut vahendanud arsti kontakti, siis kuskil ei olnud näha kolmandat süüalust, Andreas Veerpalu.

Postimees Grupi sporditoimetuse liige Marko Kaljuveer küsib: kus on Veerpalud? Miks on nad nii arad, et ei tulnud eile pressikonverentsil kaamerate ette?

Mõlemad, nii isa Andrus kui poeg Andreas on kadunud.

«Veel eile oli Andrus Veerpalu siin Seefeldis. Hommikul viis ta oma poja Innsbrucki, kes tõenäoliselt on juba täna Eestis. Aga Andrus. Tema oli veel eile siin hotelli juures, kus ta maailmameistrivõistluste ajal peatus. Ajakirjanikke nähes sõitis ta kiirelt minema,» rääkis Kaljuveer täna «Reporteris».

«Meie rahvuskangelane Andrus Veerpalu on seotud oma poja dopinguafääri, siis seda hullem see lugu on, et isa rikkus ära oma poja sportlaskarjääri,» tõdes Kaljuveer karmi fakti. 

Tagasi üles