Tipphetked: Klavanita Cagliari hävis võõrsil Bolognale

Itaalia jalgpalli kõrgliigas Serie A kaotas Eesti jalgpallikoondise keskkaitsja Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio 27. voorus võõrsil liigasse püsimajäämise nimel heitlevale Bolognale 0:2.

Bologna haaras juhtohjad 34. minutil, kui 11 meetri karistuslöögi realiseeris Erick Pulgar. Mängu lõppseisu vormistas 77. minutil Roberto Soriano. Klavan vigastuse tõttu Cagliari koosseisu ei kuulunud. Ühtlasi lõpetas Bologna kolmemängulise kaotusseeria.

Cagliari jätkab 27 punktiga Serie A liigatabelis 14. kohal. Äärmiselt olulise võidu teeninud Bolognal on kirjas 21 punkti, mis annab endiselt 18. koha.

Cagliari peab järgmise Serie A mängu reedel, 15. märtsil, kui kohtub kodus Fiorentinaga, kes asub liigatabelis kümnendal positsioonil.

Kogu mäng järelvaadatav:

Video ei ole enam kättesaadav. Video ei ole enam kättesaadav.

Endiselt vigastuspausil viibiva eestlasest keskkaitsja Klavanita mängiv Cagliari tegi eelmises voorus üllatustulemuse, kui alistas võõrsil skooriga 2:0 liigatabeli neljanda meeskonna Milano Interi. Kas Bologna vastu õnnestub võiduseeriat pikendada?

Cagliari koosseis kohtumiseks Bolognaga:

12 vooru enne hooaja lõppu hoiab kuus võitu, üheksa viiki ja 11 kaotust teeninud Cagliari liigatabelis 20 meeskonna konkurentsis 27 punktiga 14. kohta. 18 punkti kogunud Bologna paikneb kolme võidu ja 14 kaotusega väljalangemistsoonis 18. kohal. 17. real paiknev Empoli jääb nelja silma kaugusele.