Järelvaadatav: Rakvere tuli keerulisest seisust välja ja viigistas veerandfinaalseeria

Rakvere võrkpalliklubi tuli Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeria teises mängus kodus Tallinna Selveri vastu 0:2 kaotusseisust välja ja võitis 3:2 (18:25, 23:25, 26:24, 25:22, 15:12).

Rakvere võit tähendab seda, et kahe võiduni peetava veerandfinaalseeria seis on 1:1 viigis. Otsustav kolmas kohtumine toimub esmaspäeval, 11. märtsil Audentese spordihoones. Selle paari võitja kohtub poolfinaalis põhiturniiri tšempioni Tartu Bigbankiga, teise poolfinaalpaari moodustavad tiitlikaitsja Saaremaa ja Pärnu.

Selveri kolmapäevases 3:0 (25:19, 25:19, 25:18) võidumängus oli üleplatsimees ja ühtlasi pealinnaklubi resultatiivseim 18 punkti toonud Oliver Orav. Timo Lõhmus lisas 9, Albert Hurt 8 ja Mihkel Varblane 7 silma. Rakvere suurimad punktitoojad olid Markus Uuskari ja Karl Maidle, kes tõid vastavalt 15 ja 13 silma.

Juhul kui Rakvere peaks täna seeria viigistama, mängitakse otsustav matš 11. märtsil sarnaselt avakohtumisele Audentese spordihoones.