Kristjan Kitsing: Astana oli favoriit, aga nad tulid karukoopasse

Kalev/Cramo alistas täna kodusaalis Astana 102:74, teenides VTB Ühisliiga hooaja üheksanda võidu. Sellega kindlustati ka oma kaheksandat ehk viimast play-offi viivat positsiooni.

Võidumängus üheksa punkti visanud Kristjan Kitsingu sõnul olid Kalev/Cramo mehed tänaseks mänguks valmis. Enne mängu oli nende põhieesmärgiks kontrollida lauavõitlust ning sellega saadi hakkama – lauvõitlus Kalev/Cramole 50:31.

«See võit oli väga vajalik. Kõik mehed olid selleks valmis, väga vinge! Lauapallid olid meie jaoks selge eesmärk. Saime sellega hakkama ja kontrollisime mängu. See tõi meile edu,» ütles Kitsing.

Eestlase sõnul oli tegemist võistkonnavõiduga ning kedagi ta eraldi esile ei tõstnud. «Kõik jagasid palli, jooksid ja möllasid. See oli kindlasti üks parematest mängudest sel hooajal. Skoor näitab ka, et meil kõik õnnestus. »

Kui avamängu Kalev/Cramo kaotas võõrsil 27 punktiga, siis täna teeniti 28-punktiline võit. «Nad olid enne mängu favoriidid, aga me mängisime karukoopas. Eks aeg näitab, kas oleme play-off-kohta väärt. Peame mänge võitma.»

Vaata intervjuud Donaldas Kairysega:

Vaata intervjuud Heino Endeniga:

Tagasi üles