Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Video: Westbrook ähvardas pealtvaatajat

Russel Westbrook Jazzi fänniga teravusi vahetamas FOTO: AP/Scanpix

NBA korvpalli liiga Oklahoma City Thunderi staarmängija Russel Westbrook sattus tõsisesse sõnasõtta väljakuääres istunud pealtvaatajaga kui Thunder võitis võõrsil Utah Jazzi 98–89.

Kõikjale üle interneti levinud videost võib kuulda, kuidas Westbrook sõimas pealtvaatajat teravate väljenditega ning solvas muuhulgas tema naist.

Westbrooki sõnul olevat pealtvaataja hüüdnud talle «Käi põlvili nagu oled harjunud!»

«Midagi tuleb ette võtta selliste inimestega, kes tulevad mängule ja arvavad, et võivad öelda ja teha mida iganes soovivad. See ei ole aus mängijate suhtes,» ütles Westbrook ESPN-ile.

Westbrookiga sõnasõtta sattunud pealtvaataja Shane Keisel väitis ESPN-le, et ei öelnud midagi sobimatut ning olevat soovitanud vaid Westbrookil vaid oma põlvedele jääd panna. Seevastu teine Thunderi mängija Raymond Felton, kes oli sõnadevahetusel tunnistajaks, toetas võistkonnakaaslase versiooni juhtunust.

Vahejuhtum leidis aset mängu teisel veerendil. Internetis levinud videos räägib Westbrook esmalt Thunderi vahetuspingi taga olnud turvamehega ning hakkab seejärel karjuma väljaku piirde taga istunud Keiseli peale.

Keisel ja mitmed teised pealtvaatajad said mängu ajal NBA-lt ametliku hoiatuse, milles öeldi, et nende käitumine oli liiga solvav. Säärase hoiatuse järel on mängu korraldajal õigus eemaldada pealtvaataja areenilt kui viimane ei paranda oma käitumist.

Jätkame mänguajal Russell Westbrooki ja fännide vahel alanud sõnavahetuse uurimist Turvameeskond andis välja palju hoiatuskaarte, ütles Jazzi esindaja.

Westbrook sattus Utah fännidega karvupidi kokku juba mulluses playoffis kui Utah lõpetas Thunderi edasipääsu. Westbrook läks närvi hooaja viimase mängu poolajal temaga rääkima hakanud pealtvaataja peale ja lõi pärast kohtumise lõppu tema käest mobiiltelefoni.

«Mina ei ahistanud fänne, nemad ahistasid mind. Siin Utah’is käituvad kohalikud fännid sageli mängijaid mitte austavalt ja see on väga alandav, sest nad toovad mängu isegi sinu pere ja lapsed,» ütles Westbrook toona.

Tagasi üles
Back