Jürgen Zopp lõhkus reketi, kuid võitis ja edenes 16 parema hulka

Jürgen Zopp

FOTO: PETER SCHNEIDER / EPA/Scanpix

Eesti parim meestennisist Jürgen Zopp (ATP 157.) osaleb Kanadas, Drummondville`s peetaval Challenger turniiril. Avaringis oli turniiri 3. asetus Zopp vaba. Teises ringis alistas Eesti esireket argentiinlase Renzo Olivo (ATP 314.) 6:1, 4:6, 6:4.

Esimeses setis oli Zopp kindlam ning läks kiirelt 4:0 ette ning võitiski selle 6:1. Teises setis murdis Olivo alustuseks Zoppi pallingugeimi, mille peale eestlase närvid vastu ei pidanud ning ta purustas oma mänguvahendi. Zopp jõudis küll veel viigini 4:4, kuid kaotas siiski seti 4:6.

Otsustavas kolmandas setis kogus Zopp end kiiresti, servis kindlamalt ja murdis ühe korra vastase servi ning hoidis oma pallingugeimid. 6:4 setivõit ja kogu matš Zoppile. Mõlemad tennisistid lajatasid 8 serviässa, eestlane patustas topeltvigadega 4, argentiinlane 6 korda.

Järgmises ringis kohtub Eesti esinumber 26-aastase prantslase Tristan Lamasine`ga (ATP 286.). Omavahel on kohtutud korra kolm aastat tagasi US Open`i kvalifikatsiooni esimeses ringis, siis jäi peale prantslane 6:4, 6:4.

Tagasi üles