Ateena Panathinaikose võiduviske autor Nick Calathes (palliga).

Korvpalli Euroliigas sai hooaja kuuenda kaotuse edasipääsu veerandfinaali juba kindlustanud Moskva CSKA, jäädes viimase sekundi kaugviskest 77:78 alla Ateena Panathinaikosele.

Venemaa tippklubi domineeris mängu Kreeka hiiuga sisuliselt algusest, minnes ka poolajapausile kuuepunktilises eduseisus, kuid viimastel minutitel (eriti viimasel sekundil) said määravaks Panthinaikose mängijate külmad närvid. Panathinaikos tuli otsustavatel hetkedel välja seitsmepunktilises kaotusseisust ja Nick Calathesi viimase sekundi tabava kaugviske toel saadi ka äärmiselt vajalik võit.

Panathinaikose resultatiivseimad olid Deshaun Thomas (12 punkti), Calathes (11), James Gist (11) ja Ioannis Papapetrou (10). Üleplatsimeheks kerkis aga CSKA pallivõlur Sergio Rodriguez, kelle arvele kogunes suisa 23 punkti. Cory Higgins toetas teda 14 silmaga.

Kui CSKA (20 võitu ja 6 kaotust) on edasipääsu play-off’i ehk kaheksa parema hulka juba kindlustanud, siis Panathinaikos (13 võitu ja 13 kaotust) heitleb selle koha nimel. Hetkel asub Panathinaikos esimesena joone all.