Evertonile kaotanud Chelsea mängis maha võimaluse tõusta esinelikusse

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Everton - Londoni Chelsea
Everton - Londoni Chelsea Foto: Tim Markland for ADP / PA Images Contributor/Press Association Images

Londoni Chelsea jalgpalliklubi teenis täna hooaja seitsmenda kaotuse, kui jäi võõrsil 0:2 alla Evertonile.

Evertoni väravad lõid 49. minutil Richarlison ning 72. minutil Gylfi Sigurdsson. Kaotusega mängis Chelsea maha suurepärase võimaluse tõusta esinelikule lähemale.

Chelseal on tabelis 57 punkti, mis annab neile kuuenda koha. Kui nad oleksid täna võitnud, oleksid nad tõusnud Arsenaliga jagama neljandat kohta. Praegu jäävad nad Arsenalist maha kolme punktiga ning viiendal kohal olevast Manchester Unitedist punktiga.

Evertonile oli aga tegu esimese koduvõiduga pärast 13. jaanuarit. Tabelis on neil kokku nüüd 40 punkti, mis annab neile 11. koha.