Henri Drell debüteeris Bundesligas, Bamberg võitis suurelt

Ville Arike
Henri Drell (palliga) võitleb Bremerhaveni mängija Chris Warreni vastu.
Henri Drell (palliga) võitleb Bremerhaveni mängija Chris Warreni vastu. Foto: isslerimages / imago images / isslerimages

Veebruaris esimest korda Eesti meeste korvpallikoondisse pääsenud Henri Drell tegi eile õhtul debüüdi Saksamaa Bundesligas, aidates koduklubi Bambergi suure võiduni.

Bamberg tuiskas Bremerhaveniga peetud mängus vastasel kohe eest, võites poolaja 56:34 ja mängu 100:74. Drell pääses väljakule rohkem kui 13 minutiks ning kogus 2 punkti ja 1 lauapalli.

Bambergi suuremad korvikütid olid Cliff Alexander 19 ja noor leedulane Arnoldas Kulboka 15 punktiga. Bremerhavenile tõi endine Kalev/Cramo tsenter Keith Benson 20 punkti.

Bamberg asub Bundesligas 22 mängust saadud 17 võiduga 4. kohal. Eespool on Müncheni Bayern (21 võitu ja 2 kaotust), Oldenburg (19-4) ja Vechta Rasta (18-6).