Zlatan: Manchester United peab end Fergusoni ihalusest vabastama

Zlatan Ibrahimovic.

FOTO: Meg Oliphant / AFP

Rootsi jalgpallitäht, praegu Los Angeles Galaxyt esindav Zlatan Ibrahimovic ütles, et Manchester Unitedis vaadatakse siiani kõike läbi Alex Fergusoni prisma ja sellest tuleb vabaneda.

Aastatel 2016-2018 ka ise Unitedis mänginud Zlatan märkis ajalehele The Mirror, et kõik arutlevad endiselt, kuidas Ferguson üht või teist asja teinuks. «Nad räägivad: kui Ferguson oleks siin, poleks seda juhtunud, tema teinuks asja nii, mitte teisiti. Ferguson, Ferguson, Ferguson,» alustas Zlatan.

Ta jätkas: «Kui mina läheksin klubisse treeneriks, ütleksin, et Fergusoni pole enam siin. Tulin siia, et oma lugu kirjutada. Seega ma ei taha kuulda, mis varem toimus. Tahan mõelda olevikule. Fergusonil on klubi ajaloos oma koht, aga elu läheb edasi. Probleem seisneb selles, et neil on uut identiteeti väga raske leida.»

Zlatani sõnul töötavad paljud endised mängijad nüüd TV-kommentaatoritena ja kurdavad liialt. «Kui tahad klubis töötada, tule ja otsi tööd. Ei saa ainult TV-stuudios istuda, kritiseerida ja kurta. Mõnigi ei räägi sõnagi sellest, et Ferguson ei lubanud neil omal ajal suud avada.»

Tagasi üles