Võrkpallisõbrad, kiirustage: Eesti koondise EM-mängude piletite müük on uskumatult kiire

Eesti võrkpallikoondis

FOTO: Raul Mee

Eesti võrkpallikoondis osaleb selle aasta septembris Euroopa Meistrivõistlustel Hollandis. Huvi koondise vastu on üllatavalt suur ning pileteid Eesti meeskonna mängudele liialt enam alles ei olegi. 

«Selgub, et meie fännid on olnud esimestel nädalatel üllatavalt aktiivsed. Hollandi alaliidu andmetel on praeguse seisuga Eestist ostetud 450 – 600 piletit,» rääkis Eesti võrkpalliliidu turundusjuht Toomas Vara Võrkpall24.ee-le. 

«Hollandi alaliiduga sai algselt kokku lepitud, et Eesti fännidele reserveeritakse kõikidele mängudele 700 kohta (Rotterdamis on päevapiletid, Amsterdamis mängupiletid – toim.). Kuna piletite vastu oli huvi prognoositust suurem, siis paar päeva tagasi tegime hollandlastega uue kokkuleppe, millega tõsteti Rotterdami broneering 1000-ni, kuid Amsterdamis jäi see siiski 700 peale,» seletas Vara.

«See tähendab, et koostöös korraldajatega suudame me garanteerida Eesti fännidele piletid just sellises mahus – Rotterdami 1000 ja Amsterdami 700 – ning kui maht on täis, siis peavad fännid juba ilma Eesti võrkpalliliidu abita ise nuputama, kuidas õigele mängule pilet osta. Niisiis, kui on kindel plaan sõita septembris Hollandisse meie poistele EM-ile kaasa elama, siis tasub nüüd ja kohe mängupiletid ära osta,» rääkis Vara. 

Loe täispikka artiklit Võrkpall24.ee-st. 

Tagasi üles