Mercedese pealik: Ferrari suudab tuleval nädalavahetusel taas kiire olla

Toto Wolff

FOTO: EIBNER/Florian_Schust / imago/Eibner

Mercedese meeskonna pealik Toto Wolff usub, et uuel nädalavahetusel Bahreinis on Ferrarid taas kõrges konkurentsis.

Hooaja avaetapil Melbourne'is lõpetasid Ferrarid küll neljandal ja viiendal kohal, kuid kaksikvõidu võtnud Mercedestele jäädi alla sõidu lõpuks ligi minutiga. Ferraridest jäi ette ka Red Bulli piloot Max Verstappen.

Mercedese pealik Wolff usub aga, et hooaja eelsetel testidel olid Ferrarid piisavalt heas hoos, et hooaja teisel etapil nendega võidu sõita. «Me nägime Barcelonas testidel, milleks Ferrarid tegelikult võimelised on. Usun, et nad tulevad Bahreini taas väga tugevatena,» lausus Wolff BBC-le.

«Esimeselt etapilt 44 punkti teenida oli meie jaos suurepärane tulemus, aga hooaeg alles algas – Ferrari teeb kõik endast oleneva, et jõuda meile järgi ning ka Red Bull näitas end hooaja alguses tugevalt, neil on tiitliheitluses oma sõna öelda,» seletas Wolff.

«Barcelona testi järel arvasime, et oleme Ferrarist maas ning peame suutma nendega sammu pidada. Vaatamata sellele, mis Austraalias toimus, usume endiselt, et me ei ole hetkel parimad. Peame masinat hooaja jooksul arendama, et olla konkurentsis,» lausus Wolff.

Tagasi üles