Anieri koduklubi küttis Lõuna-Korea karikasarjas sauna

Toimetas Silver Tabo
Henri Anier paneb end proovile eksootilises liigas.
Henri Anier paneb end proovile eksootilises liigas. Foto: Suwon FC

Korea jalgpalli esiliigas palliv Suwon alistas ilma Eesti koondislase Henri Anierita karikaturniiri esimeses ringis Chengju Citizeni 6:0.

Esimese poolaja võitis Suwon 1:0, kui värava autoriks oli poolkaitsja Sebastian Velasquez. Teisel poolajal läks aga korralikuks purustustööks, kui ridamisi löödi Chengju võrku koguni viis palli, vahendab Soccernet.ee.

Jala said valgeks kaitsjad Jun-Yeong Jang ja Seon-il Chae, kahel korral nigeerlasest ründaja Chisom Egbuchulam ning viimase tabamuse autoriks oli Byong-Jun An.

Järgmine kohtumine leiab aset juba sellel nädalavahetusel, kui vastamisi minnakse Korea esiliigas hetkel seitsme punktiga teisel tabelireal paikneva Daejeon Citizeniga.