Kristin Kuuba jõudis Soomes eestlaste parimana kaheksa hulka

Toimetas Silver Tabo
Kristin Kuuba.
Kristin Kuuba. Foto: Oleg Hartšenko / Eesti sulgpalliliit

Soomes Vantaas toimuval sulgpalli Euroopa karikaetapil Finnish Open 2019 jäi Kristin Kuuba naiste üksikmängus jagama 5.–8. kohta.

Esimeses ringis alistas Kuuba Taipei esindaja Chen Su Yo tulemusega 21:16, 21:18. Teise ringi kolmegeimilise mängu võitis Kuuba Türgi mängija Ozge Bayraki vastu numbritega 21:12, 10:21, 21:14.

Veerandfinaalis kohtus Kuuba teise paigutusega Türgi mängija Neslihan Yigitiga. Kohtumise võitis türklanna skooriga 21:16, 21:10. 22-aastane Kuuba ja Neslihan on omavahel kohtunud nüüdseks kolmel korral ja omavaheliste mängude suhe on 2:1 eestlanna kasuks.

Raul Must jõudis meesüksikmängus teise ringi, kuid kaotas seal Soome meistrile Eetu Heinole kolmes geimis tulemusega 22:20, 18:21, 16:21.

Raul Käsner/Kristjan Kaljurand kohtusid meespaarismängu esimeses ringis Vene paariga Vitalij Durkin/Nikolai Ukk. Kolmegeimiline mäng lõppes tulemusega 21:13, 19:21, 21:14 Vene paari kasuks.

Helina Rüütel/Kati-Kreet Marran naispaarismängus esimesest ringist edasi ei jõudnud, kui kaotasid Indoneesia paarile Virni Putri/Vania Arianti Sukoco numbritega 8:21, 14:21.