Benzema tõusis kaotusseisu jäänud Madridi Reali päästeingliks

Silver Tabo
Karim Benzema (paremal) panustas Madridi Reali võitu kahe väravaga.
Karim Benzema (paremal) panustas Madridi Reali võitu kahe väravaga. Foto: JAVIER BARBANCHO / REUTERS

Hispaania jalgpalli kõrgliiga 31. vooru kohtumises Eibari vastu tuli Madridi Reali jalgpallimeeskond keerulisest seisust välja. Avapoolaja järel end koduväljakul 0:1 kaotusseisust leidnud pealinnaklubi suutis lõpuks saada kirja 2:1 võidutulemuse.

Avatabamuse eest 39. mänguminutil hoolitsenud Eibari ründaja Marc Cardona värav jäi esimese 45-minutilise perioodi järel ainsaks. Seejuures oli tegu Eibari jaoks kolmest sooritatud löögist ainsaga, mis kogu kohtumise jooksul väravaraamide vahel maandus.

Kodumeeskonna päästeingliks kerkis endine Prantsusmaa koondislane Karim Benzema, kes jõudis esmalt sihile 59. minutil ning suunas üheksa minutit enne lõpuvilet mänguvahendi peaga Eibari väravasse.

Liigatabelis asub Zinedine Zidane’i käe all mängiv Madridi Reali meeskond 60 punktiga kolmandal kohal. Liidermeeskond Barcelona ja teisel kohal paiknev Madridi Atletico on ühe vähem peetud mängu juures seni kogunud vastavalt 70 ja 62 punkti. Seejuures kohtuvad kaks esimest omavahel täna algusega kell 21.45 Barcelona koduväljakul Camp Noul.