Treieri koduklubi purustas Itaalia kõrgliigas Veidemani koduklubi

Kaspar Treier.
Kaspar Treier. Foto: Poderosa Basket / Twitter

Itaalia korvpalli esiliigas purustas Kaspar Treieri koduklubi Montegranaro Poderosa Pallacanestro Rain Veidemani koduklubi Pompea Mantova 75:48.

Koduväljakul mänginud Montegranaro ei jätnud Mantovale palju sõnaõigust. Juba esimesel veerandajal asus Montegranaro kohtumist 16:11 juhtima, kuid teisel veerandajal suutis Pompea kaotusseisu siiski küllaltki väikseks kahandada.

Kolmas ja neljas veerandaeg kulgesid juba selgelt Treieri koduklubi kontrolli all – kolmas veerandaeg võideti 21:10 ning neljas 25:10, kogu kohtumine kindlalt 75:48.

Treier aitas Montegranarot koguni 12 punktiga, meeskonna resultatiivseim oli Danilo Petrovic 17 punktiga. Rain Veideman tõi Pompea Mantova meeskonna heaks täna viis punkti.

Itaalia esiliigas hoiab Treieri koduklubi Montegranaro 44 punktiga kõrget teist positsiooni, Veidemani koduklubi Pompea Mantova on kaheksandal kohal. Kokku on esiliigas mängimas 18 võistkonda.