Haige Whatsappi mäng «sundis» Austraalia kriketimängija vägistama

Alex Hepburn koos praeguse tüdruksõbraga lahkumas Worchesteri kohtumajast 8.aprillil

FOTO: SWNS / SWNS/Scanpix

Austraalia kriketimängija Alex Hepburn on süüdi mõistetud kahe aasta taguses vägistamises. Suurbritannia kriketiklubi Worchesterhire endine tippmängija Alex Hepburn saab tõenäoliselt pikaaegse vanglakaristuse, märgib Daily Mail.

Täpne kohtuotsus tehakse teatavaks 30. aprillil, kuid on üsna kindel, et Hepburn läheb pikaks ajaks trellide taha.

Hepburni süüdistakse naise vägistamises ajal, kui vastassoo esindaja magas. Naine oli varem samas voodis olnud vahekorras Hepburni meeskonnakaaslasest sõbraga, kuid ärgates tundis ta ängi, kui nägi enda kõrval hoopis Hepburni.

Kuritöö põhjus on aga jäle ja kummastav. Prokuröri sõnutsi proovis Hepburn punkte koguda sõpruskonna Whatsappi mängus. «Mängus» sai punkte naiste eest, kellega oldi vahekorras oldud.

Mängu iseloom selgus nutitelefonidest leitud sõnumitest. Igat akti pidi sõnumites kirjeldama äärmiselt detailselt: nimi, vanus, nahavärv, hinne naisele kümne palli süsteemis ja hinnang ka enda sooritusele samuti kümne palli süsteemis, ka pidi märkima, kas kasutati kondoomi või mitte.

Mängus kaotajad pidid parimatele välja tegema restorani- või baariõhtu. Kohtus vaadati läbi sadu sõnumeid, mida peeti inimväärikust alandavaks.

«Tundub, et Worchesteris on 150 tšikki ja ma oleme neid kõiki pannud,» kirjutas Hepburn ühes sõnumis.

Hepburni kaitsja üritas küll viidata sellele, et ohver oli alkoholijoobes ja tema mälu võib petta, kuid see ei läinud läbi.

Kuuldes esialgset kohtuotsust, puhkes Hepburn nutma, kõrval istus tema praegune tüdruksõber, kellega ta kuritöö toimepanemise hetkel veel ei suhelnud.

Tagasi üles