Uskumatu tagasituleku teinud golfilegend Woods: see on mu elu suurim võit

Tiger Woods

FOTO: David J. Phillip / AP

Legendaarne ameeriklasest golfimängija Tiger Woods tegi möödunud nädalavahetusel uskumatu tagasituleku tippsporti. Woods peab seda suurimaks võiduks oma karjääris.

Woods lõpetas 11-aastase suurturniiride tiitlipõua, kui võitis USAs Augustas karjääri viienda Mastersi tiitli pärast 2005. aastat. 

«Hetkel olen loomas vägevaid mälestusi, mis on vägagi tähtis. Olen väga õnnelik, et sain uue võimaluse tegeleda spordialaga, mida ma tõeliselt armastan. Mõned aastad tagasi ei tundunud see eriti reaalne,» rääkis Woods BBC-le.

«Ma ei saanud siis isegi maas lamada. Ma ei saanud midagi teha. Siis aga sain oma vigastused vaikselt välja ravitud ning see andis võimaluse taas normaalselt eluga edasi minna. Ühel hetkel mõistsin, et suudan taas ka golfi mängida,» lausus Woods.

«Minu keha pole küll enam endine, aga käed töötavad siiski hästi. Võimalus tulla niimoodi tagasi on minu elu üks suurimaid võite. See on imeline olla tagasi tipus pärast seda, kui ma olen kõik negatiivsed asjad seljatanud,» rääkis Woods.

Woodsi võidutulemus Augusta National väljakutel oli -13 ning ta edestas ühe löögiga kaasmaalasi Dustin Johnsonit, Xander Schauffelet ja Brooks Koepkat.

Tagasi üles