Täht ja Venno pidasid Türgi meistrivõistluste poolfinaalis maha vinge lahingu

Robert Täht (löögil) Izmiri Arkase särgis.

FOTO: cev.lu

Eesti võrkpallikoondislased Robert Täht ning Oliver Venno pidasid oma koduklubidega Türgi võrkpalli meistrivõistluste poolfinaalis maha korraliku lahingu, millest väljus võitjana Tähe koduklubi Izmiri Arkas Spor.

Poolfinaalseeria avakohtumise võitis kindlalt Arkas Spor, kes alistas Venno koduklubi Istanbuli Galatasaray kindlalt 3:0. Tänane otsustav kohtumine kujunes võrreldes esimesega sootuks põnevamaks.

Avageimi võitis Tähe koduklubi 25:20 ning ka teisest geimist saadi napp 25:23 võit. Kolmandas geimis oli Arkas Sporil kasutada ka matšpall, kuid Venno koduklubi tuli eestlase abiga tagasi mängu ning kolmanda geimi võitis Galatasaray 31:29.

Ka neljanda geimi suutis Galatasaray napilt (27:25) võita ja nii oli võimalik, et poolfinaalseeria ei lõppegi veel täna. Ometigi suutis Täht oma koduklubi otsustavas geimis vedada 15:8 võiduni ja nii kindlustada koha Türgi meistrivõistluste finaalis.

Mängu resultatiivseimaks oli Tähe meeskonnakaaslane Adis Lagumdzija, kes tõi koguni 36 punkti, Täht ise aitas meeskonda 17 punktiga. Galatasaray resultatiivseim oli Venno 22 punktiga.

Täht ning Izmiri Arkas Spor kohtuvad finaalis Fenerbachega.

Tagasi üles