Neymar teenis krõbedate sõnade eest UEFAlt karmi karistuse

PSG superstaar Neymar.

Euroopa Jalgpalliliit (UEFA) määras Prantsusmaa jalgpalliklubi PSG tähtmängijale Neymarile Meistrite liigas kolmemängulise võistluskeelu.

Neymar võttis PSG ja Mancheser Unitedi Meistrite liiga kaheksandikfinaali korduskohtumise järel teravalt sõna VARi osas. 27-aastane brasiillane, kes vaatas mängu väljaku kõrvalt, nimetas videokohtunike tööd häbiväärseks.

Mäletatavasti teenis United võõrsil PSG üle 3:1 võidu, mis aitas Inglismaa klubi tänu võõrsil löödud värava reeglile veerandfinaali. Otsustava värava lõi Marcus Rashford 94. minutil penaltist, mis määrati läbi VARi.

«Neli meest, kes ei tea jalgpallist mitte midagi, vaatavad ekraanilt aegluubist kordust. Häbiväärne,» oli Neymar kriitiline.

UEFA karistus tähendab, et Prantsusmaa liiga võiduga automaatselt Meistrite liiga alagrupiturniirile pääsenud PSG ei saa järgmise hooaja esimeses kolmes alagrupimängus Neymari väljakule saata.