Robert Täht aitas koduklubil Türgi meistriliiga finaalseeria viigistada

Eesti koondise nurgaründaja Robert Täht
Eesti koondise nurgaründaja Robert Täht Foto: cev.eu

Eesti võrkpallikoondislane Robert Täht aitas koduklubil Izmiri Arkasel Türgi meistriliiga finaalseeria Istanbuli Fenerbahce vastu viigistada 2:2.

Tähe koduklubi oli avageimis Fenerbahcest üle 25:19. Teine geim oli kaldumas pigem Fenerbahce kasuks, kuid viimastel hetkedel suutis siiski Arkas end kokku võtta ja geimi 26:24 võita. Kolmandas geimis oli Tähe koduklubi juba kindlamalt Fenerbahcest üle – seis jäi 25:18.

Avamängu kaotas Arkas 2:3 ning ka teine kohtumine Istanbulis lõppes sama seisuga. Nüüd suutis Izmir aga kaks kohtumist järjest võita ning nii finaalseeria 2:2 viigistada. Otsutav viies kohtumine toimub samuti Arkase koduväljakul.

Täht oli kogu kohtumise vältel suurepäraselt pildis – ta tõi Arkasele 17 punkti, nendest kaks olid serviässad ja kolm blokipunktid.