Toimetas Indrek Raudkivi

Vastu laupäeva hommikut peeti üks NBA ajaloo hullumeelseimaid mänge. Nikola Jokic mängis 65 minutit, kuus mängijat rohkem kui 50 minutit ja lõpuks võitis Portland Trail Blazers Denver Nuggetsi 140:137. See on NBA play-offide ajaloos teine neljandale lisaajale läinud mäng.

Tundus, et see Läänekonverentsi poolfinaalseeria kolmas lahing ei lõpe kunagi. Juba pärast esimest lisaaega näisid mängijad väsinud. Portlandis peetud mängu kangelaseks tõusis Rodney Hood, kes tabas 18,6 sekundit enne neljanda lisaaja lõppu kolmese, viies Trail Blazersi 138:136 juhtima. Denveris staaril Nikola Jokicil oli võimalus mäng viiendale lisaajale viia, kuid väsinud serblane viskas 5,6 sekundit enne mängu lõppu mööda mõlemad vabavisked.

Seeria neljas kohtumine peetakse Portlandis pühapäeval. Trail Blazers juhib seeriat 2:1.