Jõesaare koduklubil jäi Meistrite liiga troon vallutamata

Bologna Virtus juubeldab Meistrite liiga võitjana.
Bologna Virtus juubeldab Meistrite liiga võitjana. Foto: isslerimages / imago images / isslerimages

Janari Jõesaare tööandja Tenerife alistus korvpalli Meistrite liiga finaalis Bologna Virtusele 61:73.

Belgias Antverpenis peetud nelja meeskonna finaalturniiril esikohaduellile jõudnud Tenerife kaotas Virtusele avaveerandi 8:20 ja poolaja 24:38. Viimasel veerandajal suudeti vahe kärpida kuuele punktile (59:65), kuid enamaks enam jaksu ei jätkunud. Itaalia klubi võitis 73:61.

Virtuse särgis säras Kevin Punter 26 punktiga, Tenerife tulemuslikemana tõi Tim Abromaitis 18 punkti.

Nagu viimasel ajal tavaks, hooaja keskel Kalev/Cramost Hispaaniasse siirdunud Jõesaar kahjuks Tenerife koosseisu ei kuulunud.

Henri Drelli ja Kristian Kullamäe koduklubi Bamberg kaotas kolmanda koha kohtumises Antverpeni Giantsile 58:72. Eesti noormehed pallivad enamasti Bambergi duubelrivistuses.