Nõmme Kalju jalgpalliklubi pakub virtuaalmängu FIFA 19 huvilistele ainulaadset võimalust

FIFA 19.

FOTO: EA SPORTS FIFA

Täna, 7. mail kell 14.00 algab registreerimine KALJU X CUPile, mis leiab aset 15. juunil 2019. Registreerimine toimub turniiri kodulehel.

Turniiri mõlemas vanusegrupis, 12-17 ja 18+, on kohti 24 osalejale. Registreerimine toimub kes ees, see sees põhimõttel ning loetakse kinnitatuks, kui saab tasutud osalusmaks 20 eurot.

Turniiri osalustasu tasumisega saab osaleja võimaluse hea esituse korral esindada Nõmme Kalju eSPORTS meeskonda. Turniiril osaledes tagab võistleja endale vähemalt kolm mängu alagrupiturniiril, turniiri võitjal on võimalus mängida seitse mängu.

Turniiri võitjatele on auhindadeks PlayStation 4 konsoolid, kõigile alagrupist edasipääsenutele on auhinnad välja pannud KALJU X CUPi toetajad. Kõigile osalejatele on ette nähtud ka kümme fännipiletit, millega saab vaadata nii KALJU X CUPi kui ka samal ajal toimuvat Nõmme Kalju ja Narva Transi vahelist kohtumist. 

E-sport.

FOTO: Nõmme Kalju

KALJU X CUPil osalejad saavad võistelda PlayStation 4 konsoolidel maailma populaarseimas virtuaaljalgpallimängus FIFA 19. Turniir toimub kahes vanusegrupis: 12-17aastastele ja 18+aastastele ning on jaotatud kaheks etapiks. Alagrupiturniir toimub Premium liiga mängupäeval ja finaalturniir järgnevatel päevadel Hiiu staadionil. Finaalturniir kantakse üle Twitch.TV platvormil, kuhu on loodud NKFC eSPORTS kanal. Täpsem info turniiri struktuuri, reglemendi ja registreerimise kohta saab lugeda siit.

Tagasi üles
Back