Veideman langes Itaalias konkurentsist, Treieri koduklubi jätkab

Toimetas Ville Arike
Rain Veideman Mantova särgis.
Rain Veideman Mantova särgis. Foto: Mantova Stings / Facebook

Itaalia korvpallimeistrivõistluste esiliigas peeti play-off'i avaringi otsustavaid mänge. Rain Veideman ja Mantova langesid konkurentsist, Kaspar Treier ja Montegranaro jätkavad.

Mantova jäi võõrsil Bergamo vastu poolajavileks taha koguni 18:36, kuid tuli teisel poolajal mängu tagasi. Lõpuks tuli siiski tunnistada vastase 72:70 paremust. Veideman kogus 35 minutiga 8 punkti ja 4 korvisöötu, kuid tabas 11 viskest vaid 2. Bergamo võitis seeria 3:2.

Montegranaro alistas samuti viiemänguliseks veninud seeria otsustavas kohtumises kodus Latina 71:66, Treierilt 14 minutiga 2 punkti. Järgmises ringis kohtub Montegranaro just Bergamoga ja evib siingi koduväljakueelist.

Mikk Jurkatamm ja Ravenna jäid kõigis kolmes mängus kindlalt alla Capo d'Orlandole.