Tammeka sai pealinnas suure sauna

Tartu Postimees
Tammekast sedakorda Levadiale vastast ei olnud.
Tammekast sedakorda Levadiale vastast ei olnud. Foto: Margus Ansu

Eesti jalgpalli meistriliiga teine ring algas Tartu JK Tammekale kohutavalt, kui Lilleküla staadionil jäädi Tallinna FCI Levadiale alla koguni tulemusega 0:7. Lisaks said vigastada kolm Tammeka mängijat: Albert Prosa, Joonas Kartsep ja Martin Jõgi.

Poolaeg lõppes Tammeka poolt vaadates veel viisaka seisuga, 0:2, kuid teisel poolajal lubati endale lüüa veel viis (neist kolm viimasel kümnel minutil) kolli ja nii oli tartlaste hooaja suurim kaotus tõsiasi. Levadia poolt sai kübaratrikiga hakkama Mark Oliver Roosnupp, ühe tabamuse said kirja Jevgeni Budnik, Gando, Kirill Nesterov ja Nikita Andrejev.

Liigatabelis on Tammeka kaheksa punktiga seitsmendal kohal, 24 punkti kogunud Levadia on teine. Järgmises voorus sõidab Tammeka tuleval laupäeval külla Paide linnameeskonnale. Korra on meeskonnad tänavu juba kohtunud, 2. aprillil kaotas Tammeka Sepa staadionil Paidele 0:3.