«Roaldi nädal» uurib, mis elu elab Eesti parim jalgpallur Ragnar Klavan

Ragnar Klavan (valges).

FOTO: Alessandro Di Marco / AP

Kui palju töökust, andekust või hoopis õnne on tarvis, et jõuda omal alal maailma tippu? Täna kell 20.00 jälgib ajakirjanik Roald Johannson Kanal 2 saates «Roaldi nädal», kuidas elab üks läbi aegade edukamaid Eesti sportlasi, jalgpallur Ragnar Klavan, kelle võitlustanner asub praegu Sardiinia saarel.

See on lihtsa Viljandi poisi lugu, kes on oma sihikindla töö ja visadusega jõudnud jalgpallimaailmas suurte nimede hulka ja kelle areen on hetkel Itaalias Sardiinia saarel.

Klavani rahvusvaheline jalgpallurikarjäär Euroopa tippklubides on olnud peadpööritav. 2009. aastal tuli ta esimese eestlasena Hollandi meistriks. 2016. aastal sõlmis ta lepingu tõelise maailma tippklubiga Liverpooliga.

Roald veedab Klavani perega koos nädala ja uurib, mis elu elavad viiel korral Eesti parimaks jalgpalluriks valitud Klavani abikaasa ja lapsed ning mis üldse tippsportlase elu tema lähedastele kaasa toob? 

«Neil oli iga nädal kaks mängu, mis tähendas pere jaoks põhimõtteliselt seda, et meie ju Ragnarit ei näinud, ainult telekast,» meenutab abikaasa Lili Liverpooli aegu.

Roald on Sardiinias Klavanit jälgimas ajal, kui mees sai Cagliari võidumängus vigastada.

Millised on aga pere tulevikuplaanid ja millest unistab Klavan ise, selgub saates «Roaldi nädal: Mulgimaalt maailma tippu» juba täna õhtul kell 20.00 Kanal 2s.

Tagasi üles