Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Paide Linnameeskond.
Paide Linnameeskond. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Eesti jalgpall kõrgliiga 12. voorus alistas Paide Linnameeskond võõrsil 3:0 Tallinna Kalevi, Kuressaare oli kodus 1:0 parem Viljandi Tulevikust.

Paide läks kohtumist juba 1. minutil tänu Andre Frolovi väravale juhtima. Teisel poolajal olid Paide poolt täpsed Henri Välja ja Alassana Jatta. Hooaja kaheksas võit kindlustas tabelis Paide kolmandat positsiooni. Florast jääb Paide maha kaheksa, Levadiast kahe punktiga. Nõmme Kaljut edestab Paide aga nelja silmaga.

Kuressaare võiduvärava Tuleviku üle lõi 58. minutil Ranon Kriisa. Tegu oli Kuressaare hooaja neljanda võiduga, tabelis on Saaremaa esindusklubi 15 punktiga kuuendal kohal. Tulevik, kes sai kirja hooaja kaheksanda kaotuse, on 8 punktiga kaheksandal kohal.