Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Nõmme Kalju fännid.
Nõmme Kalju fännid. Foto: Mihkel Maripuu

Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel alistas Nõmme Kalju võõrsil 2:0 Paide Linnameeskonna ning tõusis tabelis kolmandal kohal olevast Paidest nüüd punkti kaugusele.

Kalju läks kohtumist 40. minutil Kristjan Pelti omaväravast juhtima, 75. minutil viis Robert Kirss Kalju juba 2:0 ette. Mängu lõpus teenis Kalju veel penalti, ent Mait Toom suutis Sander Puri löögi tõrjuda.

Liigatabelis on 13. vooru järel kolmandal kohal oleval Paidel koos 26 ning neljandal kohal oleval Kaljul 25 punkti. Mängu vähem pidanud Floral ja Levadial on punkte vastavalt 34 ja 28.

Teistes tänastes mängudes leppisid Viljandi Tulevik ja Narva Trans 1:1 viiki, Maardu Linnameeskond teenis hooaja teise võidu, kui alistas koduväljakul Tartu Tammeka. Hooaja teise võidu sai kirja ka Tallinna Kalev, kes oli kodus 3:0 parem Kuressaarest.