Võiduka muutuse teinud Kanepi Postimehele: mul õnnestus see hästi

Eesti teine reket Kaia Kanepi (WTA 88.) jõudis Prantsusmaa lahtiste tennisemeistrivõistluste üksikmänguturniiril 16 parema hulka, kui alistas kolmandas ringis tulemusega 4:6, 6:3, 6:0 venelanna Veronika Kudermetova (WTA 68.).

«Mida mäng edasi, seda paremini ja kergemalt ma ennast tundsin. Ma proovisin olla hästi agressiivne, mängida rohkem kõvaväljakutennist kui liivatennist. Mul õnnestus see hästi ning sain enesekindlust juurde,» ütles Kanepi.

Kanepi oli enne tänast Kudermetovaga kohtunud ühel korral, kui tänavu aprilli alguses peetud Charlestoni liivaturniiri avaringis olid Kanepi võidunumbrid 7:6 (4), 6:3. «Ma mäletan, et toona oli ka hästi raske mäng, kuna ta servis väga hästi ning oli agressiivne. Mul oli palju tegemist, et teda võita ja ma teadsin, et täna tuleb ka raske mäng,» rääkis eestlanna, kelle sõnul tunneb ta ennast paremini pigem kõva- kui liivakattega väljakul mängides.

Prantsusmaa lahtiste tennisemeistrivõistluste kaheksandikfinaalis ehk 16 parema hulgas läheb Kanepi vastamisi horvaaditari Petra Marticiga (WTA 31.), kes alistas täna skooriga 6:3, 6:3 teise asetusega tšehhitari Karolina Pliškova (WTA 2.). «Ma pole temaga varem mänginud. Pean vaatama tema mänge teiste mängijatega, aga endalt ootan alati head mängu,» vaatas kogenud tennisist otsa järgmisele matšile.

Postimees ja Kanal 12 näitavad Prantsusmaa lahtistel kõiki Kaia Kanepi mänge otsepildis. Lisaks on kavas nii naiste kui ka meeste poolfinaalid ja finaalid.

Tagasi üles