35-aastaselt hukkunud endine Arsenali ründaja kihutas enne kokkupõrget enam kui 220 km/h

Jose Antonio Reyes auto pärast kokkupõrget.

FOTO: Rafa Alcaide / EPA

Endine Arsenali jalgpalliklubi ja Hispaania koondise ründaja Jose Antonio Reyes sõitis laupäeval enne surmaga lõppenud autoavariid enam kui 220 kilomeetrit tunnis, vahendab Hispaania politsei.

Ehkki uurimine on veel pooleli ning masin ületas Hispaanias ette nähtud kiirusepiirangut (120 km/h), siis pole veel selge, kas see oli traagilise juhtumi «lõplik põhjus».

«Uurimine on endiselt avatud, mistõttu me ei saa kinnitada, et kiiruseületus oli õnnetuse ainus ja lõplik põhjus. Samuti ei saa me veel öelda masina täpset kiirust. Teame vaid seda, et see oli kindlasti rohkem kui 220 km/h,» rääkis kõneisik.

Reyesi matused toimusid esmaspäeval tema kodulinnas Sevillas. Õnnetuses hukkus ka jalgpalluri sugulane Jonathan Reyes.

Jose Antonio Reyes oli Sevilla klubi kasvandik, mängides esindusmeeskonna eest aastatel 2001–2004. Pärast seda liikus Reyes kolmeks aastaks Inglismaa kõrgliigasse Arsenali ridadesse. Hooajal 2006/07 tuli ta laenulepingu alusel Hispaania kõrgliigas Madridi Realiga meistriks. 

Pärast Arsenalist lõplikult lahkumist jätkus karjäär Hispaanias, kus ta võitis Madridi Atletico särgis kaks ning Sevillaga kolm korda Euroopa liiga.

Tänavu jaanuaris liitus aastatel 2003–2006 Hispaania rahvuskoondist esindanud Reyes kodumaa teise liiga meeskonnaga Extremadura.

Tagasi üles